0
Ми в соцмережах
Гідравлічний візок - особливості використання

Гідравлічний візок в Україні за доступною ціною

збільшити зображення Візок гідравлічний - де і як купити.

Гідравлічний візок - це необхідний елемент технічного оснащення будь-якого сучасного складу, виробничого цеху, торгового комплексу і так далі. Її повсюдне використання обумовлено надійністю і високою ефективністю. «ПРО-СТОК» - це компанія-лідер на українському ринку в сфері продажу складського обладнання і комплектуючих до нього, пропонує купити роклу різних модифікацій, і за кращою ціною на ринку.

Особливості використання

Візок гідравлічний, призначений для переміщення вантажів масою до 3-х тонн на відносно невеликі відстані, а також для внутрішнього товаропереміщення всередині складу, цеху або гіпермаркету.

Крім цього, роклу часто використовують, під час перевезення вантажів, для компактного і ефективного розміщення дерев'яних або пластикових палет всередині вантажної фури або вагона, а також для швидкої їх вивантаження-завантаження на транспортні засоби з пневмобортом. Найчастіше для цього застосовують моделі з укороченими вилами (до 800 мм).

Ключовими перевагами такої техніки є:
• Велика вантажопідйомність (в кілька разів більше ніж маса самої рокли);
• Простота роботи (не потрібно особливих знань і навчання);
• Надійність і довговічність;
• Універсальність і функціональність;
• Ремонтопридатність;
• Маневреність.

До цього слід додати досить широкий асортимент гідравлічних візків в нашому асортименті, що дозволяє власнику практично будь-якого бізнесу, підібрати під свої потреби найбільш підходящу модель. До речі, всі вони розраховані для роботи з усіма поширеними, і застосовуваними в Україні та зарубіжних країнах типами піддонів, європалет, напівпалет, ящиків, бочок та інших видів тари і самих вантажів.

Де і як купити

В даний час найшвидшим і зручним способом купити гідравлічний візок в Києві і Україні, з доставкою, є покупка в «ПРО-СТОК». Це оптимальний вибір для тих, хто хоче гарантовано мати якісну складську техніку від провідних світових виробників (Німеччина, Швеція, Китай). Плюс, компанія надає послуги з ремонту та обслуговування рокли в Києві. Це робить співпрацю максимально надійним і вигідним.

▲  вгору