0
Ми в соцмережах
Пластикова палета - особливості конструкції

Пластикова палети для стелажа

збільшити зображення Палета пластикова - конструкційні особливості.

Палети пластикові в даний час широко використовуються в сфері логістики і складського господарства. Виготовляють їх зі спеціального лінійного поліетилену високого тиску. Така тара повністю відповідає всім міжнародним та внутрішнім нормам і стандартам і мають сертифікат якості. Їх застосування має ряд переваг і дозволяє максимально спростити багато складські процеси, зокрема складування, зберігання, переміщення товарів і облік матеріальних цінностей.

Конструкційні особливості

Пластикова палета для стелажа має суцільний верх і полози армовані сталевими підсилювачами. Завдяки своїй конструкції можуть транспортуватися із застосуванням складської техніки (гідравлічні візки, навантажувачі, штабелери і так далі) з вантажем до 1500 кг, а також складуватися на спеціальних стелажах з вантажем масою до 1200. Широкий асортимент даної продукції представлений в каталозі компанії «ПРО-СТОК ». Завдяки цьому кожне підприємство (складське господарство, виробниче підприємство, супермаркет, магазин, будівельний об'єкт) зможе підібрати для своїх потреб найбільш підходящий варіант.

Перевагами застосування пластикової тари є:

  • Висока міцність;
  • Мала вага;
  • Компактність при складуванні і транспортуванні без вантажу;
  • Немає необхідності в додатковій санітарно-гігієнічної обробки (проти грибка, цвілі і так далі);
  • Стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • Простота миття і чищення;
  • Постійний вага;
  • Широкий спектр застосування, включаючи харчову, фармацевтичну та хімічну галузі.

До цього слід додати естетичний зовнішній вигляд, набагато меншу вірогідність отримати травму або зіпсувати вантаж, як при використанні дерев'яних піддонів. Обумовлено відсутністю цвяхів, металевих скоб, відколів, трісок і високою міцністю.

Де купити

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує повний асортимент пластикової тари на найвигідніших умовах в Україні. Замовити такі палети в Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та інших населених пунктах з доставкою можна безпосередньо на сайті компанії або по одному з вказаних номерів телефонів.
Співпраця з нами - це зручно, надійно і економічно вигідно.

▲  вгору