Ми в соцмережах
Пластикові піддони

Пластикові піддони та палети купити в Україні

Експортний
Експортна полупалета UPAL-E 800x600x130 мм
ціна від 306 грн. (з ПДВ)
На 6 ніжках; навантаження (кг): динамічне - 2500, статичне - 500; поверхня перфорована; колір чорний, Виробництво ЄС.
Експортний
Піддон пластиковий Р-1, 1200х1000х150 мм
ціна від 588 грн. (з ПДВ)
Експортна палета
Статичне навантаження - 2000 кг
Динамічне навантаження - 1200 кг.
Стелажне навантаження - не призначені.
Укладаються піддон в піддон.
Виробництво: ЄС
Експортний
Піддон пластиковий Р-2, 1200х800х143 мм
ціна від 348 грн. (з ПДВ)
Експортна палета
Статичне навантаження - 1500 кг
Динамічне навантаження - 800 кг.
Стелажне навантаження - не призначені.
Укладаються піддон в піддон.
Виробництво: ЄС
Напівпіддон
Напівпіддон пластиковий P-5, 800х600х150 мм
ціна від 456 грн. (з ПДВ)
Напівпалета
Статичне навантаження - 500 кг
Динамічне навантаження - 500 кг
Укладаються піддон в піддон
Нековзка поверхня
Виробництво: ЄС
Напівпіддон
Напівпалета пластикова P-8, 800х600х150 мм
ціна від 702 грн. (з ПДВ)
Напівпіддон
Статичне навантаження - 2500 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 500.
Нековзка поверхня
Виробництво: ЄС
Стелажний
Палета пластикова UPAL-I 1200x800x150 мм
ціна від 1146 грн. (з ПДВ)
На 3-х полозах, навантаження (кг): динамічне - 1000, стелажне - 600, статичне - 6000; поверхня перфорована; колір чорний. Виробництво ЄС.
Акція!
Піддон пластиковий P-17, 1200х800х160 мм
ціна від 1236 грн. (з ПДВ)
Стелажне зберігання
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1250 кг.
Стелажне навантаження - 800 кг.
Виробництво: ЄС
Акція!
Піддон пластиковий P-18, 1200х800х150 мм
ціна від 1377 грн. (з ПДВ)
Стелажне зберігання
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1000 кг.
Антиковзаюче покриття
Виробництво: ЄС
Стелажний
Піддон пластиковий P-19-0, 1200х800х155 мм
ціна від 1467 грн. (з ПДВ)
Стелажне зберігання
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1200.
Антиковзаюче покриття (гумові смуги)
Виробництво: ЄС
Стелажний
Палета пластикова UPAL-I 1200x1000x150 мм
ціна від 1350 грн. (з ПДВ)
На 3-х полозах, навантаження (кг): динамічне - 1000, стелажне - 600, статичне - 6000; поверхня щілинна; колір чорний. Виробництво ЄС.
Стелажний
Піддон пластиковий P-20, 1200х1000х150 мм
ціна від 1620 грн. (з ПДВ)
Стелажне зберігання
Статичне навантаження - 5000 кг
Динамічне навантаження - 1500 кг.
Стелажне навантаження - 1200 кг.
Антиковзаюче покриття
Виробництво: ЄС
збільшити зображення Пластикові піддони та палети, пластиковий піддон за найкращими цінами в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі (доставка по всій Україні).

Пластикові піддони

Сьогодні до зберігання товарів пред'являються досить найвибагливіші вимоги, тому і тара для цих операцій повинна підбиратися відповідно. В останні роки досить активно застосовуються пластикові піддони. Вони відрізняються довговічністю і стійкістю до зношування, тому і вартість їх повністю виправдана. У цьому різновиді тари є безліч позитивних якостей. І все частіше їм віддають перевагу на складах, в торгових приміщеннях, на виробництвах. Асортимент виробів розширюється, можна підібрати варіанти будь-яких розмірів, форм, призначень, кольорів.

Види і характеристики пластикових піддонів

Основою для виготовлення цієї тари служить, як правило, лінійний поліетилен низької щільності. Це еластичний полімер, що відрізняється одночасно гнучкістю і міцністю, легко піддається формуванню. За рахунок цього пластиковий піддон виходить стійким до проколів, тріщин і ударам. Він має високу хімічну і температурну стійкість і може застосовуватися для роботи з продуктами харчування. Це екологічний матеріал, досить нешкідливий і не впливає на смакові якості. Також він не боїться вологи, ультрафіолетових променів, у нього низька здатність до абсорбції.
Між собою європалети пластикові можуть відрізнятися за формою, типорозміром, вантажопідйомністю. Досить поширеним варіантом є полегшені конфігурації перфорованої конструкції. Не менш поширені універсальні моделі з суцільним або ґратчастим дном на 9 ніжках, що мають або не мають обв'язку. А для зберігання важких товарів, задіють пластикові європалети посиленої конструкції. Також при підборі слід враховувати експлуатаційні характеристики, тип необхідного зберігання, обробки, власну вагу та інші фактори.

Переваги пластикових піддонів

Популярність цієї тари має ряд вагомих причин. Справа в тому, що європіддон пластиковий, хоч і коштує дорожче дерев'яного, однак має більш тривалий термін експлуатування. Так що вартість його в даному випадку абсолютно справедлива. При цьому він набагато зручніший в користуванні. Ризик зачепити і пошкодити товари що зберігаються шматочкоми дерева що відкололися або цвяхом тут виключений. З такою тарою процес навантаження і зберігання вдається максимально оптимізувати і спростити. Крім цього вагомим плюсом є їх значний термін служби стійкість до механічного впливу. Європіддони пластикові легко переносять вологу, ультрафіолет та агресивні середовища. Вони не вбирають жири, запахи і рідину. Тому їх легко можна мити і застосовувати в будь-яких умовах, навіть на вулиці.
Ще одна перевага пластику перед деревиною - несприйнятливість до бактерій, грибків, шкідників, гниття. За рахунок цього цей різновид тари служить довше. До того ж її використання - це можливість зберегти ліс в умовах підвищених екологічних стандартів. Крім того пластикове виріб може піддаватися вторинній переробці.
Піддони цього типу прості в застосуванні і зберіганні. Якщо в них немає необхідності, вони компактно вкладаються, не займаючи багато місця. В цілому ж, ця тара досить гігієнічна, її можна застосовувати в роботі з харчовими продуктами, матеріал таких піддонів не виділяє шкідливих речовин і відрізняється хімічною інертністю. Також вони витримують досить широкий температурний інтервал, який варіюється від -20 до +70 градусів за Цельсієм.
У піддонів з пластика досить високі показники статичних і динамічних навантажень, що дозволяє досягати вражаючих показників середньої вантажопідйомності, укладати вантажі в безліч рядів. Тара стійка до механічних пошкоджень, проте при мінусових температурах стає більш крихкою, це слід враховувати. І нарешті, у даних виробів зручна ергономіка, що дозволяє швидко здійснювати необхідні вантажні операції.

Де придбати пластиковий піддон

Якщо вас зацікавили пластикові палети, купити їх можна на нашому сайті. Компанія «ПРО-СТОК» пропонує великий вибір складської тари і складської техніки під будь-яке завдання. Тут ви підберете надійні піддони високої вантажопідйомності і оптимальних розмірів і конфігурацій. При необхідності ми допомагаємо клієнтам з вибором, надаємо розгорнуту консультацію. Також у нас комфортна і оперативна доставка замовлень.
Наша компанія займається продажем складського обладнання по всій території України для різних складських операцій і завдань. Крім піддонів з пластика, тут можна також купити пластикові ящики. Крім того у нас реалізується безліч складської техніки: рокли, візки, навантажувачі штабелери, стелажі. На весь асортимент встановлені прийнятні розцінки. Тому у нас ви зможете придбати пластикові палети, ціна яких прийнятна. Вони прослужать вам тривалий термін, безперечно виконуючи свою функцію.

▲  вгору