Кришка накладна пластикова 600*400 мм "RAKO ESD"

Ціна роздрібна (з ПДВ):
540,00 ₴
Розміри ДхШ (мм) - 600х400, застосування - для євроконтейнерів "RAKO ESD", спосіб кріплення - накладна, вага (кг) - 0,88, виконання - антистатичне, матеріал - пластик, колір - чорний. Виробник - "Georg UTZ" (ЄС)
Накладна кришка для ящика 600*400 мм "RAKO ESD" виготовляється за сучасною технологією лиття під тиском з якісного та особливо міцного поліпропілену. Антистатична тара з кришкою надійно захищає електронні прилади, обладнання та окремі їх елементи від електростатичних явищ, а також від потрапляння сторонніх предметів, пилу та бруду.

Накладна кришка на євроконтейнер відрізняється легкістю та швидкістю накриття та щільністю прилягання. Використання цього аксесуара дозволяє встановлювати ящики віч-на-віч (штабелувати). Завдяки цьому досягається максимально ефективне використання корисної площі та простору приміщення, а також раціональна організація робочого місця. Антистатична тара з кришками використовується в:
· Складських комплексах;
· торгових об'єктах;
· Вантажоперевезення;
· Імпортно-експортних операціях;
· Виробничі ділянки;
· Лабораторіях;
· Майстерень;
· Сервісні центри.

Кришка для євроконтейнера серії "RAKO ESD" у "ПРО-СТОК" представлена ​​продукцією відомого європейського виробника "Georg UTZ". На сайті компанії купити антистатичну тару з комплектом додаткових аксесуарів (кришки накладні та на петлях, роздільники) можна різних типорозмірів, за цінами офіційного дилера та з доставкою по Києву, Херсон, Івано-Франківськ, Одесу, Чернівці, Житомир, Харків, Марганець, Львів, Ужгород, Дніпро, Маріуполь, Донецьк, Хмельницький та будь-який інший населений пункт України.
НазваКришка пластикова накладна 600х400 "RAKO ESD"
АртикулW3-213P-0.EL.0170
ПризначенняДля пластикових євроконтейнерів "RAKO ESD" з розмірами основи 600х400
Габарити ДхШ (мм)600х400
Маса, кг)0,88
МатеріалПоліпропілен
Спосіб кріпленняНакладна
Кількість на європалеті (шт)240
КолірЧорний
Виробник"Georg UTZ" (ЄС)
Дізнатися дату поставки
Уточнити ціну