0

Ми в соцмережах
Поличкові стелажі середніх навантажень

Поличкові стелажі середніх навантажень (навантаження на полицю до 400 кг.)

полочные стеллажи средних нагрузокЛого

Поличкові стелажі середніх навантажень - загальні відомості та сфера застосування

У даному розділі вашій увазі представлені поличкові стелажі для середніх навантажень. Діапазон навантажень варіюється до 400 кг.
Дані поличкові стелажі досить універсальні у використанні, так як дозволяють зберігати і виробляти складські операції з різним вантажем, це може бути штучний багатономенклатурними, невеликий і середньорозмірний вантаж, а також вантажі в коробах і контейнерах. Поличкові стелажі для середніх навантажень використовують у складському господарстві в різних галузях, однак найбільш широко знайшли своє застосування в торгівлі: компанії з продажу побутової та оргтехніки, продуктів харчування і побутової хімії та ін.
Високі несучі навантаження, відмінний зовнішній вигляд, зручність зберігання і розміщення вантажів, індивідуальні розміри під потреби Замовника, - всі ці якості зробили поличкові стелажі незамінними при зберіганні товарів з необхідністю ручної обробки.
Конструкція однієї секції стелажа складського поличного для середніх навантажень складається з рам, траверс і полиць. Стелажна конструкція може бути як окремостояча, так і збудована в лінію (ряд ) з декількох секцій. Лінія стелажів збирається за принципом: один основний стелаж + необхідну кількість приставних стелажів. Дана схема складання дуже економічна, тому як дозволяє заощадити на комплектуючих завдяки тому, що одна рама є спільною для стелажа ліворуч, а також праворуч.

Поличкові стелажі середніх навантажень від «ПРО-СТОК» - переваги

Перевагами поличкових стелажів є:
1. Доступна ціна, широкий діапазон навантажень, простота конструкції, легкість монтажу і демонтажу, довгий термін експлуатації.
2. Володіючи власним виробництвом, компанія «ПРО-СТОК" готова в найкоротші терміни виготовити додаткові конструктивні елементи (що не завжди можливо з продукцією зарубіжних виробників). Ви завжди можете придбати нові елементи і об'єднати їх з уже наявними.
3. Ціна стелажів не схильна коливань долара або євро, так як стелажі виробляються в Україні. Ціна на стелажі в рахунку-фактурі фіксована.
4. Винятковою особливістю поличкових стелажів є низький рівень травматизму при їх експлуатації, так як всі металеві елементи стелажів виготовляються з холоднокатаної сталі на високоякісному обладнанні і не мають загострених країв.
5. Якісне покриття захистить Ваші стелажі від впливу навколишнього середовища. Будьте впевнені, який стелаж Ви б не вибрали, будь то оцинкований стелаж або пофарбований, конструкція гарантовано буде захищена від корозії на тривалий термін.

Поличкові стелажі середніх навантажень - опис конструкції

Ця модель важких поличкових стелажів призначена для зберігання вантажів з максимальною розподіленим навантаженням на полицю до 400 кг. Максимально розподілене навантаження на одну секцію стелажа становить 2000 кг.
Одна секція важкого поличкового стелажа складається з: двох рам, траверс і полиць.
Рама стелажу - є збірно-розбірною конструкцією і формується з комплексу елементів, що складаються зі стійок, розкосів (горизонтальні і діагональні зв'язку) і підп'ятників.
Траверса - горизонтальний несучий елемент поличкового стелажа, об'єднуючий рами з полицями. Виготовляється з гарячекатаного металу у формі С- образного профілю і забарвлюється порошковою емаллю.
Полка - горизонтальний елемент, який утворює площа для зберігання вантажів, виготовляється зі сталі або з ДСП (економ варіант. У металевому виконанні полку є складальної.
Для збереження підлоги поличкові стелажі середніх навантажень комплектуються металевими підп'ятниками.
Кріплення рам до траверс є безболтовими, що має назву «на зачепах». Суть методу полягає в наступному. На траверсі є зачепи, за допомогою яких відбувається зчеплення з пазами рам. По всій висоті рами передбачені пази з кроком кожні 10см, що дозволяє формувати необхідний обсяг зберігання.
Набірні полки укладаються вже безпосередньо на траверси в спеціально передбачені заглиблення ( пази ), що дозволяє точно зафіксувати полицю.
При виборі стелажа варто звернути увагу на тип використовуваного покриття. Так, якщо Ви плануєте максимально економно облаштувати складське приміщення, то Вам слід купити стелажі оцинковані. Якщо зовнішнім виглядом надається велике значення, як наприклад використання стелажа для магазину або офісу, то варто купити стелажі пофарбовані полімерним складом. І той і інший варіант покриття володіє відмінними антикорозійними властивостями.

Поличкові стелажі середніх навантажень -технічні характеристики


Характеристики одній секції стелажа
Максимальна висотадо 4,5 м.
Максимальна довжинадо 2,5 м.
Максимальна глибинадо 1 м.
Максимальна розподілене навантаження на полицюдо 400 кг.
Максимальна розподілене навантаження на секціюдо 2000 кг.
Товщина металувід 1,2 мм. до 2,0 мм.
Крок перестановки полицькожні 10 см.
Матеріал полицісталь, ДСП
Покриттяцинк полімерне порошкове
Додаткова комплектаціяроздільник полиці, обмежувач полиці

Поличкові стелажі середніх навантажень - ціна і термін поставки

Ціна: залежить від розмірів конструкції і розраховується індивідуально, в конкретно взятому проекті.
Виробник: Україна.
Термін виробництва та поставки: від 10 календарних днів.
Сервісний супровід - на протязі всього терміну служби у Замовника.
Гарантія: 12 місяців.

Фотографії поличкових стелажів середніх навантажень


Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 1
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 2
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 3
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 4
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 5
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 6
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 7
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 8
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 9
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 10
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 11
Поличкові стелажі середніх навантаженьі в Києві, ціна — «PRO-STOCK», фото 12
▲  вгору