0

Ми в соцмережах
Візки ручні

Ручні візки - відмінний вибір для перевезення різних вантажів

Візок ручний має широкий спектр застосування, починаючи від великих промислових підприємств, складських комплексів, будівельних майданчиків і закінчуючи використанням в невеликих лабораторіях, медичних установах і побуті. Основне їх призначення переміщення малогабаритних і середньогабаритних вантажів масою до 600 кг.

Класифікація

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує візки ручні власного виробництва в самому широкому асортименті і за кращими цінами в Україні. Даний вид складської техніки поділяють на такі види:

1) Двоколісні. Призначені для транспортування упакованих вантажів масою до 250 кг. Характеризуються компактними розмірами, легкістю управління, відмінну маневреність, простотою використання. Мають тривалий термін служби і найширший спектр застосування - склади, магазини, торгові точки на ринках, будівельні майданчики, логістичні компанії, служби доставки, склади, фермерські господарства і так далі, також активно використовуються в побуті. Бувають з відкидною і стаціонарної платформою, а також полегшені моделі.

2) Платформені (з платформою). Мають опору на 4 колеса і застосовуються для переміщення вантажів масою до 600 кг, деякі моделі можуть мати велику вантажопідйомність. Відрізняються легкістю управління, надійністю, практичністю і універсальністю. У «ПРО-СТОК» даний вид продукції представлений різними моделями - з низькими бортами, з сітчастими бортами. Також є можливість вибору моделі з вигляду і діаметру коліс. Основні сфери застосування - склади, торгові об'єкти, будівельні організації, логістика. промислове підприємство.

3) Спеціальні. В дану групу входить ручний візок, який призначений для переміщення певних видів вантажів - бутлів з водою, маслом, бочок, газових балонів, а також моделі для транспортування по сходах. Вони мають особливу конструкцію і більш вузький спектр застосування. В основному використовуються в промисловості, службах доставки, підприємствах комунального господарства та деяких інших.

4) Контейнери сітчасті. Відносяться до платформних. Основне призначення - транспортування дрібногабаритних вантажів масою 300 - 615 кг. Можуть використовуватися для неупакованої продукції, завантаженої насипом, так і для упакованої. Мають широкий спектр застосування - торгові точки, овочеві бази, підприємства легкої промисловості та інші. Завдяки конструкційним особливостям (наявність ручок з двох сторін) забезпечується максимально зручне використання і хороша маневреність.

5) Поличні візки (поличкові, з полицями). Призначені для транспортування великої кількості різноманітних вантажів, включаючи і дрібні деталі і інструмент. Вантажопідйомність в межах 180-600 кг. Відрізняються універсальністю і прекрасної маневреністю. Найчастіше застосовують на складах, виробничих цехах, СТО, майстерень, медичних установах, аптеках, підприємствах побутового обслуговування.

Конструкційні особливості

Звернувшись в нашу компанію можна купити візки ручні в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України на найвигідніших умовах. Перевагами такого рішення є:

  • Висока якість продукції;
  • Збільшений термін гарантії - 12 міс. на каркас і 6 міс, на колеса;
  • Доступні ціни;
  • Можливість замовлення посиленою моделі або нестандартних розмірів;
  • Оперативність обробки заявки і виконання замовлення;
  • Різні способи оплати;
  • Професійна допомога при виборі моделі.

Сюди можна додати доставку в будь-яке місто і населений пункт України. Все це спрямовано на те, щоб зробити співпрацю з «ПРО-СТОК» максимально зручною, надійною і вигідною.

▲  вгору