0

Ми в соцмережах
В'їзні стелажі

В'їзні стелажі - загальні відомості

Набивні стелажі ( глибинні стелажі, тунельні стелажі, в'їзні стелажі) - це багаторівнева система складських стелажів, що дозволяє досягти максимальної щільності зберігання. Це досягається за рахунок відсутності міжстелажних проходів для складської техніки. Для установки піддону ( палети ), вилочний навантажувач або штабелер з висувною щоглою типу " Ричтрак " в'їжджають всередину (в глибину) тунелю стелажа, (так з'явилася назва «в'їзні стелажі», «глибинні стелажі» ), вантаж встановлюється в глибину і у висоту. При використанні даного виду стелажної системи, немає прямого доступу до кожної палети, проте є основна перевага даної конструкції - максимальна економія об'єму приміщення за рахунок найбільш максимальної щільності складування.

В'їзні стелажі - сфера застосування

Зазвичай , набивні стелажі застосовують для складування вантажу малого асортименту , але значної кількості, з не критичним терміном зберігання. Також , підходить такий вид зберігання і до товару з обмеженим терміном зберігання, проте з високим коефіцієнтом оборотності . Вигідним є застосування такої глибинної системи зберігання в холодильних і/або морозильних комплексах, де дорога оренда спонукає максимально ефективно використовувати об'єм приміщення.

В'їзні стелажі - варіанти конструкції

Набивні стелажі ( глибинні стелажі ) передбачають два варіанти конструкції: тупикові виїзні стелажі - діє тип організації вантажообробки «LIFO»; або в'їзні стелажі - наскрізні (проїзні) - діє тип «FIFO». У першому варіанті, навантаження/ вивантаження відбувається з одного боку, що прийнятно при зберіганні однотипного товару з довгим терміном зберігання. У другому варіанті, наскрізна схема ( стелажі Drive-in-through), забезпечує двосторонній доступ до вантажу, що дає можливість завантажувати стелаж з одного боку, і одночасно вивантажувати з іншого, що досить актуально при не великих термінах зберігання товарів.

В'їзні стелажі - ціна

Ціна на глибинні стелажі не може бути фіксованою, тому що на калькуляцію впливають такі фактори, як розмір Вашого складського приміщення, матеріал підлоги, вид вантажу, його маса і габарити, вид використовуваної складської техніки та інше. Тому для того щоб визначити ціну зверніться до наших фахівців, які в найкоротші терміни запропонують кращу конфігурацію в'їзних стелажів виходячи з Ваших потреб, проконсультують про терміни виробництва, доставки та монтажу.

▲  вгору