0

Ми в соцмережах
Транцеві колеса

Транцеві колеса на човен ПВХ, транцеві колеса для надувного човна, ціна і умови поставки зі складу в Києві з доставкою по Україні

Транцеве колесо для човна з роликовим підшипником
ціну уточнюйте
Діаметр (мм) - 250, вантажопідйомність (кг) - 100, ширина (мм) - 60, матеріал - поліпропілен/гума лита, конструкція - з роликовим підшипником. Виробник - ТМ "КАСТОР"
Транцеве колесо для човна з кульковим підшипником
ціну уточнюйте
Діаметр (мм) - 390, ширина (мм) - 70, вантажопідйомність (кг) - 150, тип - транцеве, матеріал - метал/лита гума, конструкція без опори. Виробник - ТМ "КАСТОР"

Увага! Перед вибором промислових коліс та роликів, вивчіть правила експлуатації.

Транцеві колеса серії 34, представлені на сайті "ПРО-СТОК" - це спеціалізований вид продукції. Однією з основних сфер застосування є установка в якості транцевих коліс на спеціальні візки для надувних човнів, яхт і різного устаткування.

Особливості конструкції

Виготовляють транцеві колеса даного типу з металу або поліпропілену (основа), шина гумова цільнолита, колір чорний. У каталозі компанії є 3 варіанти виконання - всі без кронштейна.
1) З підшипником ковзання, діаметром 250 мм і вантажопідйомністю до 100 кг, ширина ступиці і контактного шару - 75 і 60 мм відповідно.
2) З підшипником діаметром 250 мм і з максимально допустимим навантаженням до 100 кг, ширина ступиці і контактного шару - 75 і 60 мм відповідно.
3) З 2-я кульковими підшипниками діаметром - 390 мм і вантажопідйомністю до 150 кг ширина ступиці і контактного шару - 100 і 70 мм відповідно.

Переваги застосування

Транцеві колеса на човен оснащені проколобезпечною шиною секторального типу, і можуть використовуватися на будь-яких типах поверхонь, в тому числі і в воді, так як не схильні до корозії. Серед інших переваг слід виділити:

  • Тривалий термін експлуатації;
  • Гарну вантажопідйомність - 100 або 150 кг, залежно від варіанту виконання;
  • Широкий діапазон робочих температур - + 1С - + 40С;
  • Легкість ходу і відмінну маневреність;
  • Надійність конструкції;
  • Універсальність і практичність;
  • Простоту чищення та миття;
  • Демократичну вартість.

Рекомендована швидкість руху не більше 4 км / год.

Вибір і покупка

Транцеві колеса купити для човна ПВХ серії 34 на найвигідніших умовах можна в "ПРО-СТОК". Ми гарантуємо кращі ціни, оперативність обслуговування, швидке відвантаження, а також максимально зручну форму співпраці. Підібрати найбільш оптимальний варіант і коректно оформити онлайн заявку допоможуть менеджери нашої компанії. Вони нададуть повну інформацію про експлуатаційні характеристики, актуальні ціни, терміни відвантаження і способах оплати. Також тут можна замовити доставку по Україні - це зручно, вигідно і надійно.

Транцеві колеса на човен з підшипником ковзання

Транцеві колеса на човен ПВХ, транцеві колеса для надувного човна - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Транцеві колеса на човен з підшипником ковзання

Код
Модель
Диаметр колеса Ширина контактного слоя Диаметр осевого отверстия Ширина ступицы Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
340250Колесо 34-250x60-Р250602075100поліпропілен / гумавтулкаTM "KASTOR"

Транцеві колеса для човна пвх з підшипником

Транцеві колеса на човен ПВХ, транцеві колеса для надувного човна - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Транцеві колеса для човна пвх з підшипником

Код
Модель
Диаметр колеса Ширина контактного слоя Диаметр осевого отверстия Ширина ступицы Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
340251Колесо 34-250x60-R250602075100поліпропілен / гумароликовыйTM "KASTOR"

Транцеві колеса для надувного човна з кульковим підшипником

Транцеві колеса на човен ПВХ, транцеві колеса для надувного човна - купити за найкращими цінами з доставкою по Україні. Транцеві колеса для надувного човна з кульковим підшипником

Код
Модель
Диаметр колеса Ширина контактного слоя Диаметр осевого отверстия Ширина ступицы Грузоподъемность
Матеріал диск/шина
Підшипник колеса
Виробник
340390Колесо 34-390х100-В3907020100150метал / гумакульковийTM "KASTOR"
▲  вгору