0

Ми в соцмережах
Електроштабелери

Де придбати штабелери

Якщо вас цікавлять штабелери електричні БіТі, купити їх можна в цій категорії. Тут представлені різні моделі – пішохідні, з платформою та кабіною для оператора. Всі вони отримані безпосередньо від виробника – торгової марки ВТ, офіційним дилером якої ми є. Компанія "ПРО-СТОК" реалізує якісне складське обладнання з офіційною гарантією. При цьому наша цінова політика є демократичною, тому ви без проблем зможете собі дозволити здійснити тут придбання. Куплений у нас штабелер тривалий час радуватиме безвідмовністю роботи та значно збільшить швидкість здійснення таких операцій, як навантаження та комплектація замовлень.

Електроштабелери

У складській та торговій діяльності незамінний такий вантажний транспорт, як електроштабелер. Він допомагає піднімати вантажі на певну висоту та перевозити їх горизонтально на спеціальних піддонах. Це зручне обладнання для комплектації замовлень та виконання багатьох інших операцій. З допомогою робочий процес значно прискорюється, не вимагаючи у своїй витрат сил персоналу. За рахунок наявності електричного двигуна всі дії відбуваються автоматично і з високою швидкістю. Дані пристрої мають високу продуктивність, при цьому воно маневрене і не займає багато місця.

Особливості самохідних штабелерів торгової марки

Одним із лідерів сучасного ринку є електроштабелери BT/TOYOTA. Вони відрізняються безвідмовністю роботи, високою ефективністю, вантажопідйомністю та довготривалим терміном експлуатації. При цьому їх компактність та маневреність приємно дивує. Конструкція цієї техніки продумана з максимальним урахуванням ергономіки. У працівника, який управляє обладнанням, відкритий зручний доступ до контрольних приладів та елементів навігації. А потужний електродвигун забезпечує безперебійну роботу протягом багатьох годин. Це також і ємністю акумуляторів даної техніки. Їхнього заряду вистачає надовго, а підзарядити пристрій можна досить легко – для цього не потрібно окремого приміщення. Електричні штабелери даного бренду мають вражаючу вантажопідйомність і здатні піднімати товари на досить відчутні висоти.

Особливості підбору електроштабелера

Насамперед необхідно орієнтуватися на потреби вашого підприємства – які обсяги вантажів необхідно перевозити, з якою періодичністю. Залежно від цього підбирається потрібна вантажопідйомність пристрою. Також мають важливе значення такі параметри, як конструкція щогли та висота підйому вантажу. Саме від них згодом залежатимуть можливості штабелера. Крім того, на працездатність даного обладнання впливають довжина вил, кількість опорних і ходових коліс, а також інші параметри. І, зрозуміло, потрібно звертати увагу на ємність акумуляторної батареї, оскільки вона визначає час автономної роботи агрегату.На сьогоднішній день торгова марка BT/TOYOTA випускає електричні штабелери нового покоління, що мають високу швидкість переміщення та підйому вантажів при мінімальному витраті електрики. У них висока маневреність за рахунок малого радіусу повороту та чудова компактність. Також багато сучасних моделей мають розширений функціонал - наприклад, укомплектовані бортовим комп'ютером, аудіо системами оповіщення, двигунами змінного струму. Вони мають інноваційні гальмівні системи, які передбачають рекуперацію енергії у процесі опускання вантажів чи гальмування. Управління такою технікою можна здійснювати за допомогою бездротового підключення Wi-Fi, що значно заощаджує час та трудовитрати.

Дана техніка може відрізнятись за типом переміщення. Найпростішим варіантом є електроштабелер із ручним пересуванням, так званий напівелектричний штабелер. Тобто двигун тут працює тільки на підйом вантажу, при цьому вантажопідйомність зазвичай не перевищує двох тонн, а висота – чотирьох метрів. Найбільш високотехнологічний варіант, представлений у цьому розділі – самохідні штабелери, які й переміщуються, і піднімають товари рахунок використання електричної системи. Управління здійснює оператор, для якого передбачено рукоятку управління або спеціальну платформу. Також існують моделі з кабіною водія, де може бути передбачене стояче або сидяче розміщення. Самохідні різновиди штабелерів є більш продуктивними, оскільки мають високу швидкість переміщення. Крім того, подібна технологія дає змогу збільшити інтенсивність вантажообігу. А за рахунок використання кабіни водія збільшується безпека працівника. Ось чому такі моделі повністю виправдовують свою вартість і досить затребувані на складах та торгівлі.

▲  вгору