0

Ми в соцмережах
Штабелери з електропідйомом

Штабелер гідравлічний з електропідйомом

Сьогодні досить поширеною є така складська техніка, як штабелери, що мають функцію електропідйома. Вони здатні піднімати різні вантажі на певну висоту за рахунок зусилля електроприводу. В результаті забезпечується швидкий підйом на досить суттєву висоту з мінімальними витратами робочої сили. Також штабелер напівелектричний забезпечує можливість перевезення вантажів в межах приміщення на невеликі відстані. При цьому дана техніка відрізняється компактністю і маневреністю і може працювати в складних умовах. Наприклад, їх можна експлуатувати в холодильних кімнатах.
Зрозуміло, щоб можливості штабелера були високі, потрібно віддавати перевагу гідним брендам. В цьому плані вдалим рішенням є продукція торгових марок ВТ/TOYOTA, "Leistunglift", "Xilin", "Skiper". Вони здатні стати незамінними помічниками в складської роботі. Пересуваються вони вручну, а підйом вантажів відбувається за рахунок використання електродвигуна. Він має певний термін автономної роботи, що залежить від ємності акумулятора. Перевага таких штабелерів - висока продуктивність при відносній дешевизні. Вони прості в експлуатуванні, тому не вимагають особливої ​​кваліфікації для здійснення процесу управління. Крім того, дана техніка екологічна - вона не виділяє шкідливих вихлопів в атмосферу.

Підбираючи штабелер з електропідйомом, потрібно відштовхуватися від умов використання. Саме від цього безпосередньо залежить, які параметри вам підійдуть. В цілому ж, вантажопідйомність такої техніки варіюється в межах від 1 до 1,5 тонн. Висота підйому зазвичай йде від півтора метрів і може досягати 3,5 м. Крім цього у різних моделей може варіюватися ємність акумуляторної батареї. Залежно від цього параметра, агрегат може мати різний час автономної роботи. Зарядити його можна буде досить легко - підключивши до мережі в будь-якому зручному місці. Для цього не потрібно окремого приміщення, можна приєднати його до будь-якої розетки на складі.
Крім цього у штабелера даного типу можуть відрізнятися габарити і радіус розвороту. Від цих показників залежить, наскільки компактним і маневреним буде прилад в процесі переміщення.
Ручні штабелери з електричним підйомом зазвичай застосовуються для обслуговування виробничих ліній шляхом подачі товарів, а також навантажувальних і розвантажувальних робіт на складах. Їх надзвичайно зручною використовувати в умовах обмеженого простору. Ручний штабелер з електропідйомом компактний і простий в експлуатуванні. Крім того він довговічний і витривалий, з ним зазвичай не виникає ніяких проблем в роботі. Це досить поширений доступний за ціною агрегат. 
Гідравлічний штабелер з електропідйомом відрізняється вигідною вартістю, і досить високою вантажопідйомністю - до 2,5 тонн. Висота підйому теж досить велика - близько 2 метрів. Однозначно для складів і виробництв з малим товарообігом даний пристрій є справжньою знахідкою. Він працює швидко і без перебоїв, а ще управляється досить легко. За рахунок цього зустріти подібний агрегат сьогодні можна в багатьох місцях.

Великий вибір вантажної техніки ви зможете знайти в цій категорії. Компанія «ПРО-СТОК» займається продажем штабелеров,  гідравлічних візків та іншого устаткування для складів, виробництв, магазинів.  Тут є все необхідне для забезпечення якісної та оперативного навантаження, формування замовлень. При необхідності наші консультанти нададуть вам сприяння у виборі необхідної техніки. Вся вони відрізняється бездоганною якістю, оскільки отримана безпосередньо від виробників. Ми співпрацюємо з передовими брендами з виробництва штабелеров на правах офіційних дилерів. Тому у нас можна придбати продукцію, в достовірності якої ви не будете сумніватися. Вся вона має бездоганну якість і забезпечена гарантією.
Наша компанія пропонує досить різноманітний асортимент продукції. Тут можна зустріти штабелери з електропідйомом різних типів. Ми працюємо з найбільш авторитетними брендами: ВТ, "Leistunglift", "Xilin", "Skiper". Замовивши у нас відповідне обладнання, ви отримаєте його максимально швидко. Доставка можлива в будь-яку точку України, вона виконується професійно і з комфортом для клієнта. А наші розцінки доступні багатьом покупцям за рахунок демократичною цінової політики. Тут можна придбати дійсно якісну вантажну техніку за помірну вартість.

▲  вгору