Ми в соцмережах

Пластикові контейнери KLT, ящики пластикові KLT, пластикові ящики KLT, ящики VDA, ціна і умови поставки зі складу в Києві

Пластиковий контейнер R-KLT 300х200х147 мм
ціна від 141 грн. (з ПДВ)
Дно - частково посилене, маса - 0,6 кг, виконаний з поліпропілену. Стандарт - VDA 4500. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Пластиковий контейнер R-KLT 600х400х147 мм
ціна від 384 грн. (з ПДВ)
Дно - частково посилене гладке, маса - 2.1 кг, об'єм - 21,6 л, матеріал - поліпропілен. Стандарт - VDA 4500. Колір - синій. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Пластиковий контейнер RL-KLT 600х400х280 мм
ціна від 540 грн. (з ПДВ)
Дно гладке, маса - 2.7 кг, об'єм - 51,2 л, матеріал - поліпропілен. Стандарт - VDA 4500. Колір - синій. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Кришка для ящика RL-KLT 600х400 мм
ціна від 180 грн. (з ПДВ)
Для контейнерів типу RL-KLT, маса - 0,7 кг, матеріал - поліпропілен. Стандарт - VDA 4500. Колір - синій. Виробник - "UTZ" (ЄС).

Пластикові контейнери KLT - широко застосовуються в різних галузях. Найбільш активно використовуються в автомобільній індустрії, приладобудуванні, автосервісах, інструментальних ділянках і сферах побутового обслуговування. Пластикові ящики KLT призначені для зберігання і переміщення дрібних товарів - металовироби, запасні частини, фурнітура, комплектуючі, елементи кріплення, витратні матеріали і так далі. Виготовляють їх з високоміцного поліпропілену, і більшість модифікацій відповідає міжнародному сертифікату VDA 4500.

Особливості конструкції

В "ПРО-СТОК" ящики пластикові KLT представлені в широкому асортименті. Моделі розрізняються за призначенням, своїми габаритами (внутрішнім і зовнішнім) і конструкційним особливостям. Тут можна купити такі види багатофункціональних пластмасових ящиків для різних галузей народного господарства, починаючи з автопрому, і закінчуючи логістичними компаніями та сферою побутового обслуговування:
R- KLT - з частково посиленим дном;
RL- KLT - з гладким дном і посиленими стінками і дренажем;
C-KLT - з гладким або суцільним посиленим дном;
Light-KLT з гладким дном і дренажними отворами для води (під замовлення).

Крім цього тут можна купити ящики пластикові складні KLT, спеціальні (антистатичні, із засувною кришкою для небезпечних вантажів, з ложементами), нестандартних розмірів - контейнер Medium "M". Всі ящики мають безліч пазів і оснащені ергономічними ручками. Завдяки цьому можуть обслуговуватися вручну і за допомогою механізованих пристроїв.

Вся продукція відрізняється високою міцністю, багатофункціональністю, відмінними експлуатаційними характеристиками, широким діапазоном робочих температур (-20C - + 60C) і тривалим терміном служби (від 5-ти років і більше). Контейнери пластикові KLT можуть розміщуватися на стелажах, один на один (штабелювання), переміщатися по конвеєру.

Де і як купити

Компанія "ПРО-СТОК" - офіційний представник найбільшого холдингу "UTZ", що спеціалізується на виробництві та постачанні пластикової тари, пропонує купити пластикові контейнери KLT в Києві, Житомирі, Харкові та інших містах, всіх типорозмірів, плюс широкий асортимент додаткового обладнання та аксесуарів. Ми пропонуємо найкращі ціни, високий рівень сервісу, оперативне виконання замовлення і доставку по Україні.

▲  вгору