0

Ми в соцмережах
Ящики пластикові, лотки та бокси (Україна)

Ящики пластикові, ящики для метизів, лотки та бокси купити в Україні

ціна від 51 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 230х150х120 мм, матеріал - поліпропілен, інтегрується зі стелажами для пластикових ящиків, є місце для бирки, доступний в 6 кольорах. Виробник - Україна
ціна від 29.7 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 165х100х75 мм, матеріал - поліпропілен, інтегрується зі стелажами для пластикових ящиків, є утримувач для ярлика, доступний в 6 кольорах. Виробник - Україна
ціна від 17.7 грн. (з ПДВ)
Розміри ДхШхВ (мм) - 100х100х50 мм, матеріал - поліпропілен, інтегрується зі стелажами для пластикових ящиків, є утримувач для ярлика, доступний в 6 кольорах. Виробник - Україна
ціна від 1578 грн. (з ПДВ)
У ВКАЗАНУ ЦІНУ НЕ ВКЛЮЧЕНА ВАРТІСТЬ ТРАВЕРС І ЯЩИКІВ!
Габарити (мм) - 1500х1000х360, тип - односторонній, максимальне навантаження на 2 стійки (кг) - 100, навантаження на траверсу max (кг) - 18. Виробник - Україна
ціна від 1740 грн. (з ПДВ)
У ВКАЗАНУ ЦІНУ НЕ ВКЛЮЧЕНА ВАРТІСТЬ ТРАВЕРС І ЯЩИКІВ!
Габарити (мм) - 1800х1000х360, тип - односторонній, максимальне навантаження на 2 стійки (кг) - 150, навантаження на траверсу max (кг) - 18. Виробник - Україна
ціна від 2460 грн. (з ПДВ)
У ВКАЗАНУ ЦІНУ НЕ ВКЛЮЧЕНА ВАРТІСТЬ ТРАВЕРС І ЯЩИКІВ!
Габарити (мм) - 1500х1000х650, тип - двосторонній, максимальне навантаження на 2 стійки (кг) - 200, навантаження на траверсу max (кг) - 18. Виробник - Україна
ціна від 2712 грн. (з ПДВ)
У ВКАЗАНУ ЦІНУ НЕ ВКЛЮЧЕНА ВАРТІСТЬ ТРАВЕРС І ЯЩИКІВ!
Габарити (мм) - 1800х1000х650, тип - двосторонній, максимальне навантаження на 2 стійки (кг) - 300, навантаження на траверсу max (кг) - 18. Виробник - Україна

Ящики пластикові, лотки та бокси

Досить часто у виробництві та логістиці бувають затребувані ящики пластикові. Це надзвичайно зручний вид складського обладнання для зберігання різних дрібних деталей, наприклад, метизів, запчастин, кріплень, інструментів, деталей. В них можна компактно розмістити всі необхідні товари, при цьому вони будуть зберігатися в бездоганному порядку. При необхідності пластикові ящики нумеруються, забезпечуються пояснювальними табличками, також вони можуть бути різних кольорів для зручності ідентифікації і високої естетичності. Така організація зберігання - вибір тих, хто цінує інноваційний підхід в складській діяльності і прагне до ефективності зберігання необхідних дрібних предметів, деталей, метизів.


Найменування
Розміри (ГхШхВ)
Можливі кольори
Ящик пластиковий 701230х150х120 ммчорний, жовтий, зелений, червоний, оранжевий, синій, сірий
Ящик пластиковий 702165х100х75 ммчорний, жовтий, зелений, червоний, оранжевий, синій, сірий
Ящик пластиковий 703100х100х50 ммчорний, жовтий, зелений, червоний, оранжевий, синій, сірий

Стелажі для пластикових ящиків - вдале конструктивне рішення для вас!

Досить зручним варіантом є спеціальні стелажі для пластикових ящиків. Вони дозволяють компактно розмістити, тару, економлячи, таким чином, місце. Конфігурація і функціональність цього обладнання може варіюватися, наприклад, у вас буде можливість вибрати односторонній або двосторонній стелаж, залежно від його розташування та необхідності доступу. Також можна віддати перевагу стаціонарній моделі, або вибрати пересувну, на коліщатках. Крім того під замовника підбирається відстань між траверсами і інші параметри.
Готовий стелаж з ящиками компактно розташовується в просторі складського, сервісного або виробничого приміщення і вміщує в себе чимало одиниць тари. Його конструкція продумана, таким чином, щоб вмістити якомога більше позицій. При цьому пристрій має солідну вантажопідйомність і відповідає всім вимогам безпеки. Це надзвичайно вдале рішення для складу або виробництва, де існує необхідність зберігання різних дрібних деталей.


Стелажі під ящики пластикові (розміри висота / ширина / довжина)
Стелаж з ящиками висотою 1500 мм (односторонній)1500х1000х350 мм
Стелаж з ящиками висотою 1500 мм (двосторонній)1500х1000х700 мм
Стелаж з ящиками висотою 1800 мм (односторонній)1800х1000х350 мм
Стелаж з ящиками висотою 1800 мм (двосторонній)1800х1000х700 мм
Траверса стелажа для пластикових ящиків55х15х1000 мм
Панель для логотипу200х20х1000 мм

Технічні характеристики стелажів з ящиками під метизи
Допустиме навантаження на стелаж250 кг250 кг
Тип покриттяпорошкова емальпорошкова емаль
Стандартні колірсірийсірий
Інші кольорипід замовленняпід замовлення
Місткість траверс для ящика 7016 ящиків6 ящиків
Місткість траверс для ящиків 702 і 7039 ящиків9 ящиків

Конструктивні і технічні особливості складських ящиків

Сировиною для даного товару є полімер високого класу. Його виробляють за інноваційною технологією, що дозволяє добитися високої міцності і довготривалого терміну експлуатування. В результаті готовий виріб стає стійким до великого діапазону температур. Він може становити від -30 до +60 градусів за Цельсієм. Ще одним плюсом є те, що ящик пластиковий можна мити, він абсолютно не боїться вологи. Вироби цієї категорії легко піддаються штабелюванню, тому з ними зручно працювати.
Також наша компанія готова запропонувати ящики харчові контейнери і пластикову тару для харчових продуктів. Варто відзначити їх повну відповідність санітарно-технічним нормам, тому пластикові ящики цілком підходять для зберігання продуктів харчування.
У порівнянні з дерев'яними і картонними аналогами ящики з пластика мають ряд незаперечних переваг. І головне з них - це, звичайно ж, довговічність. Дерево гниє і піддається впливу бактерій, комах, плісняви. Що до картону, то він в цьому плані далеко не кращий варіант, оскільки має низьку міцність і швидко втрачає форму. Чого не скажеш про пластик. Він легко витримує вологість, його навіть можна мити в промислових установках. Також пластикова тара не схильна до шкідливих впливів, вона вільно витримує навіть агресивні середовища. Крім того, в порівнянні з деревом, це куди більш гігієнічне вид зберігання, адже в ньому не заводяться бактерії.
У пластикових ящиках можна не тільки зручно зберігати товари, але і транспортувати їх з одного пункту в інший. Це універсальна тара, зручна в навантажувальних роботах, оскільки має малу вагу і компактно укладається один на одного. Також вона є абсолютно екологічною тарою, нешкідливою для навколишнього середовища і продукції, що зберігається, а також людей. І нарешті, у цих ящиків досить прийнятна вартість. Ось чому сьогодні вона стала надзвичайно затребувана в багатьох галузях.

Різновиди пластикових ящиків

Серед товарів цієї категорії спостерігається величезне різноманіття кольорів, розмірів, форм. В цілому ж, їх можна умовно поділити на дві основні категорії. Першу представляють собою пластикові бокси - тобто, класичні ящики, які мають достатню висоту з усіх чотирьох сторін і верхню кришку.
Вони забезпечують надійне зберігання найрізноманітніших предметів, повністю захищаючи їх від зовнішніх факторів. Крім цього затребуваними є пластикові лотки, які мають відкрите виконання. Вони оптимально підходять для зберігання різноманітних дрібних деталей.
Подібна тара дозволяє легко знаходити потрібний предмет, оскільки полегшує доступ до нього. Вона дозволяє збільшити швидкість підбору деталей і знизити ризик помилок в даному процесі. Цьому сприяє продумана ергономіка виробів - воно має бортики лише з трьох сторін, при цьому на відкритому краї бортики занижені. Кришки у пластикового лотка немає, тобто, його конструкція повністю відкрита. Цей виріб випускається у великому розмаїтті типорозмірів. Це досить зручно - можна підібрати потрібну модель, залежно від цілей. Найчастіше беруть такий ящик для метизів, запчастин, а також інших дрібних предметів.
Область застосування цих лотків надзвичайно велика. Їх нерідко можна зустріти на виробництвах і складах, в торгових центрах, лабораторіях. Також нерідко подібна тара використовується в медичних цілях. Оскільки вона відповідає гігієнічним вимогам, в ній можна зберігати лікарські препарати, лікарські інструменти і багато іншого.

Де купити пластикові ящики

Якщо вам необхідно придбати ящики для метизів або інших дрібних предметів, а також лотки із пластику, то підібрати підходящий варіант можна в компанії «ПРО- СТОК». Тут реалізуються якісні товари з висококласного полімеру, що витримують вологу, температури, агресивні середовища. Ми гарантуємо, що тара прослужить довготривалий термін. У вас є можливість підібрати будь-який колір, що сподобається у вподобану забарвлення, ящики є в зеленому, жовтому, синьому, червоному і чорному виконанні. Також ми пропонуємо стелажі для ящиків, що дозволяють максимально компактно розмістити, тару. На весь асортимент діють помірні розцінки.
Хочемо зазначити, що компанія «ПРО-СТОК» спеціалізується на поставках складської техніки, коліс для візків, металевих стелажів та іншого обладнання для складської діяльності.

▲  вгору